Yhteystiedot

Yhteystiedot

ARTOVA - Arabianranta–Toukola–Vanhakaupunki -kulttuuri- ja kaupunginosayhdistys ry
Intiankatu 1, 00560 Helsinki
p. 050 3099 501. Puhelinaika ja tavattavissa Kääntöpaikalla (Intiankatu 1) maanantaisin klo 10-16. Muina aikoina tavoitat yhdistyksen helpoiten laittamalla sähköpostia osoitteeseen: artova.koordinaattori@gmail.com.

 
Hallituksen puheenjohtaja: Milla Karkulahti milla.karkulahti@gmail.com p. 044 500 1317

Hallituksen varapuheenjohtaja Keijo Lehikoinen keijo.lehikoinen@gmail.com

Koordinaattori artova.koordinaattori@gmail.com 

 

Yhdistyksen hallituksen tavoitat:
kaupunginosayhdistys@gmail.com 

 

Facebook:  https://www.facebook.com/ArtovaKaupunginosayhdistys/

Instagram: https://www.instagram.com/artovary/


 

KUOHU Kultturi- ja kaupunginosalehti
Toimitus, ilmoitusmyynti ja juttuehdotukset: kuohu.toimitus@gmail.com


Kuohun julkaisija on Arabianranta-Toukola-Vanhakaupunki -kulttuuri- ja kaupunginosayhdistys, Artova ry.

https://www.facebook.com/kuohulehti/


 

Artova Kino
artovakino@gmail.com

Artova Film Festival AFF
artovafilmfestival@gmail.com

Arabian Katufestivaali
arabian.katufestivaali@gmail.com

Historiaryhmä
sanna.michael@kolumbus.fi

Kaupunkikehitysryhmä
kaupunginosayhdistys@gmail.com

Kaupunkiviljely
kaupunginosayhdistys@gmail.com

Kekrijuhla
kaupunginosayhdistys@gmail.com

Kulttuuritoimi
artova.kulttuuritoimi@gmail.com

Luonto- ja liikuntatoimi
kaupunginosayhdistys@gmail.com

Viljelypalstat
viljelypalstat@gmail.com

 


 

 

COPYRIGHT © 2014 ARTOVA, ALL RIGHTS RESERVED.